Parça Çok Amaçlı  Mini Tornavida Seti 31

Parça Çok Amaçlı  Mini Tornavida Seti 31
Stok Kodu: KAR0000000001
Satıcı: KARAGÖZ TİCARET
Eski fiyat: ₺82,00
₺62,00

"Ürün Seti 31 Parçadan oluşmaktadır (30 tane uç +1 tane tornavida başlığı )  Tornavida İnce ve küçük yerlere ulaşabilmesi için tasarlanmıştır.(kalın tornavidalar güç gerektiren uygulamalarda tercih edilir )  Laptop cep telefonu tablet mini radyo mp3 player gibi cihazlara uyumlu başlıklar vardır .    

Metal başlıklar Tornavida İnce ve küçük yerlere ulaşabilmesi için tasarlanmıştır.  

Kauçuk tutma yerleri Mıknatıslı tornavida ucuna sahiptir .

1 adet tornavida seti gönderilecektir.

Genel Açıklama:

1. Resimlerde birden fazla paket görülse dahi ilanlar 1 adet içindir. ( 1 Adet Fiyatıdır )

2. Garanti üretici/ithalatçı firma tarafından karşılanmaktadır .

3. Faturanız garanti belgesi yerine geçmektedir. Garanti kapsamında belirlenen ürünlerle ilgili yapılan başvurular ürün faturası ile birlikte yapılmalıdır. Garanti kapsamında yapılan değişimlerde tüm kargo ücretleri müşteriye aittir.

4. Siparişlerinizi teslim alırken EKSİKSİZ ve SAĞLAM olduğunu kontrol ederek teslim alınız. Hasar görmüş ürünleri kargo görevlisine tutanak tutturarak teslim almayınız. Tutanak tutulmadan yapılan iadeler kabul edilmeyecektir.

5.Satın aldığınız ürünleri teslim tarihinden itibaren 14 gün içerisinde iade edebilirsiniz. İade veya değişim yapılacak ürünler kullanılmadan, tekrar satışa uygun, orijinal ambalajı ve kutusu ile eksiksiz ve hasar görmeyecek şekilde gönderilmelidir, aksi takdirde iade veya değişim kabul edilmeyecektir.  

Ürün etiketleri

%100 ORİJİNAL ÜRÜN

ÖDEME KORUMA SİSTEMİ

7/24 CANLI DESTEK

İNTERNETTE GÜVENLİ ALIŞVERİŞ