0,00TL Ödeme
Nike Air Force 1 Le Unisex

Nike Air Force 1 Le Unisex

0 yorum 0 satıldı. Sadece 1000 kaldı
1.780,92TL
Model Nike Air Force 1 Le Unisex
Stok Durumu: 1000
Görüntülenen 73 kez

Item specifics

  • Düz -Bağcıklarda bulunan AF-1 etiketi ayakkabının tarihine saygıda bulunur. -Air Force yastıklama birimi ile darbelere karşı maksimum koruma sağlar. -Havalandırma sağlayan delikler mevcuttur. -Topuk ve ayak tarağı kısmı, mümkün olabilecek her yönde geçişleri yumuşatan pivot noktalarına sahiptir. -Topukta er alan ikonik swoosh ve af1 detayları -Kauçuk dış taban leke bırakmazken aynı zamanda güvenilir bir tutuş ve dayanıklılık sağlar.

Ürün Açıklaması

Nike Air Force 1 Spor Ayakkabı

1982 yılında Bruce Kilgore tarafından tasarlanan Air Force 1, Nike Air teknolojisine sahip ilk basketbol ayakkabısı olmasının yanında standartları ve sneaker kültürünü sonsuza kadar değiştirirken, 30 yılı aşkın zamansız silueti ve köklerine bağlı kalan benzersiz tasarımı ile karşınızda.

Fark Yaratan Özellikler

-1982 yılında ilk olarak klasik bir basketbol ayakkabısı olarak tasarlanan Air Force 1 Ayakkabısı dönemin NBA yıldızları Michael Cooper, Bobby Jones ve Moses Malone tarafından giyilmiştir.

- İsmini bir zamanlar Amerikan başkanının binmiş olduğu uçak markası olan Air Force’tan alır.

- Basketbol ayakkabısı olarak tasarlanmasına karşın dünya çapında bir çok ünlü rapçi ve sanatçının konserlerinde ve günlük yaşamında kullanması ile sporun ötesinde popüler kültürün bir parçası haline geldi.

-AF 1 lansmanından 30 yıl sonra Lunarlon teknolojisi ile yenilenen tasarım, daha hafif yastıklama deneyimiyle benzersiz rahatlığı bir tık daha öteye taşıyor.

Basketbol sahalarından Hip Hop sahnelerine uzanan Air Force sneaker modelleri, tarzıyla sokak modasının en değişilmez parçalarından biri olup köklerine bağlı kalan benzersiz tasarım

-Bağcıklarda bulunan AF-1 etiketi ayakkabının tarihine saygıda bulunur.

-Air Force yastıklama birimi ile darbelere karşı maksimum koruma sağlar.

-Havalandırma sağlayan delikler mevcuttur.

-Topuk ve ayak tarağı kısmı, mümkün olabilecek her yönde geçişleri yumuşatan pivot noktalarına sahiptir.

-Topukta er alan ikonik swoosh ve af1 detayları

-Kauçuk dış taban leke bırakmazken aynı zamanda güvenilir bir tutuş ve dayanıklılık sağlar.

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.