0,00TL Ödeme
Yuvarlak Plastik Bambu Tipi Ekmek Mayalama Sepeti 20x8 Cm

Yuvarlak Plastik Bambu Tipi Ekmek Mayalama Sepeti 20x8 Cm

0 yorum 0 satıldı. Sadece 1 kaldı
109,00TL
Model 517588101
Stok Durumu: 1
Görüntülenen 17 kez

Ürün Açıklaması

Ekmek Mayalama Sepeti

Dıştan genişlik: 20 cm

Derinlik: 8 cm

Mutfak Kitap'ın özel tasarım hamur mayalama sepeti

 

ARGE çalışmaları, üretimi ve tescili Mutfak Kitap tarafından yapılmış bir ürün olan bambu(rattan) ekmek mayalama sepetlerinin özelliklerini birebir taşımaktadır. Gıda ile temasa ve üretime uygun özel bir plastik malzemeden yapılmış olup Tarım ve Köy İşleri Bakanlığ’ından onaylıdır.

Bu ürünü temizlemek ahşap bambuya göre daha kolaydır; elde ve bulaşık makinesinde yıkayabilirsiniz. Hijyenik & anti-bakteriyel bir ürün olup daha sağlıklı ekmekler üretmenizde birinci yardımcınız olacaktır. Ahşap & bambu ekmek mayalama sepetleri gibi hamur yapışmaz; üretim esnasında pirinç unu kullanırsanız bone kullanmanıza gerek yoktur. Özel bir bakım gerekmez, kırılmaz, yıllara meydan okur.

Ahşap bambu ile en önemli benzediği nokta naturel bir yapıya sahıp olupmasıdır. Hamurunuzun +4°C sıcaklıkta oldukça iyi mayalanmasını sağlar. Fiyatı bakımından bambu ürünlere göre çok daha uygundur. Her ürün standart şekilde üretilmektedir, imalat hatalarına rastlanmaz, hiçbir aşamasında boya ve kimyasal kullanılmamıştır.

BEYAZ EKMEK İÇİN 450 GRAM HAMUR

KÖY EKMEĞİ İÇİN 600 GRAM HAMUR

 

TAM BUĞDAY İÇİN 700 GRAM HAMUR MAYALANABİLİR.

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.